Zboží na Slovensko nezasíláme.


O NÁS
O nás

Táborské Centrum REGENERACE, které stojí za tímto e-shopem, jsme založili v roce 1999 v klidném historickém domě na starém městě 50 m od hlavního Žižkova náměstí. První účel bylo pořádání přednášek, seminářů, různých poraden a doplňkovým prodejem preparátů alternativní medicíny /čaje, tinktury, masti, aromaterapie, dále prodej knih a tarotových karet.

Jsme výrobci taburetek a podložek plněných špaldovými slupkami určených k relaxaci, meditaci a různým jógovým cvičením i masážím či shiatsu.

Od roku 2008 provozujeme eshop, který se tímto rozdělil na dva. Na prvním se nachází zejména výrobky firem Diochi a Energy, jichž jsme distributorem a výrobky Citricidal - přírodní antibiotika, kterých jsme výhradním distributorem. Na tomto pak knihy a taburetky. 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.

Předem děkujeme za Váš nákup a budeme rádi, když se k nám budete vracet.

Renata Voborová a Iveta Vrtišková

 

PS: Po špatné zkušenosti s převzetím balíků a velmi drahého poštovného na Slovensko jsme se rozhodli ukončit odesílání zboží.

Stálé zákazníky prosíme, aby se s námi spojili přez emailovou adresu centrum@regeneracetabor.cz